28 czerwca 2013

Co w trawie piszczy?


                 Wakacji czas!

Lato, lato, lato czeka,
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las
A tam ciągle nie ma nas.

Już za parę dni, za dni parę
Weźmiesz plecak swój i gitarę.
Pożegnania kilka słów,

Pitagoras, bądźcie zdrów,
Do widzenia wam, canto, cantare. 
 (Ludwik Jerzy Kern)
           
Wszystko prędzej czy później dobiega końca. Świadectwa odebrane, korytarze opustoszałe, książki schowane głęboko do szuflady... Dziesięć miesięcy temu niektórzy rozpoczęli przygodę w I LO. Dla innych był to kolejny  rok licealnego rozdziału. Dziesięć miesięcy pełnych różnorodnych  uczuć, nowych znajomości,  wspomnień, które pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a także  doświadczeń kształtujących nasze osobowości. 

W imieniu swoim oraz wszystkich uczniów naszej szkoły  chcę podziękować Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom i Kolegom za  wspaniały rok. Życzę Wam, Moi Drodzy, udanych wakacji. Wypoczywajcie, relaksujcie się, pieczcie się na słonku i „ładujcie akumulatory” na kolejny pracowity rok, jaki nas czeka. Zasłużyliśmy na przerwę, korzystajmy  z niej jak najwięcej i nie zapominajmy od czasu do czasu zajrzeć na blog ;-

Co na blogu w czasie wakacji? Zwalniamy tempo, ale nie bierzemy urlopu. Co piątek ukaże się nowy post.  Będzie nam miło, jeśli nas odwiedzicie i  skomentujecie naszą pracę. Zachęcam Was też do dzielenia się w komentarzach (albo w postach)  swoimi wspomnieniami z minionego roku szkolnego. ;-)

Majka


Grafika: 


http://pu.i.wp.pl/k,NDExNjk5MDksNDY5OTYxMTg=,f,wakacje_slonko.gif