3 września 2017

Co w trawie piszczy?


              

              Wiecie, że to już 5 lat!


O tym dokąd dotrzesz w życiu,
decyduje nie tyle to, gdzie zaczniesz,
ile, czy zaczniesz.
(John C. Maxwell)


Jak ten czas szybko leci! Za nami pięć lat funkcjonowania szkolnego bloga. Choć to nasze urodziny, to nie było tortów, świeczek, balonów ani imprezy. Jednak warto pokusić się o kilka słów podsumowania. We wrześniu minie 5 lat od daty pierwszego artykułu (dla ciekawych link do postu z 22 września 2012 roku: http://1lozamoscblog.blogspot.com/2012_09_22_archive.html ). Od tego czasu zamieściliśmy 538 postów o różnorodnej tematyce – kto nie czytał, niech żałuje lub… zajrzy do starszych artykułów. Czytają nas na całym świecie – nie tylko w Polsce, ale i w USA, w Rosji, na Ukrainie, we Francji, w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, a nawet w Brazylii, Indonezji czy w Izraelu. Łączna liczba wyświetleń to 394 358.
Blog zmieniał się, bo tworzył go ciągle nowy zespół uczniów. Powstało tysiące komentarzy i internetowych dyskusji (dokładnie 20 008). Dziękujemy za nie wszystkim blogerom, wiernym czytelnikom i sympatykom naszego bloga. Mamy nadzieję, że blog nadal pozwoli na autentyczną wymianę myśli, doświadczeń, inspiracji, stworzy platformę dialogu i współpracy pomiędzy autorami postów a ich czytelnikami.
Przed nami kolejny pełen inspiracji rok szkolny. Liczymy na wspólną ciekawą podróż do krainy wiedzy, myśli, refleksji o świecie i człowieku. Życzymy Wam ciekawych pomysłów na teksty, lekkiego pióra i wyrazistych komentarzy. Zatem nie zwalniamy tempa. W tym roku szkolnym nadal będą się ukazywały 2 teksty w tygodniu. Pierwszy we środę, drugi w sobotę, żebyście mieli czas na przeczytanie i skomentowanie artykułu.

Miłej lektury!

Blogerzy

Grafika:
https://pixabay.com/pl/ciastko-świece-urodziny-fioletowy-308576/
https://pl.dreamstime.com/fotografia-stock-sieć-internet-łączy-ludzi-dookoła-świata-image34293032
https://pixabay.com/pl/komputer-klawiatura-apple-2593921/