28 czerwca 2013

Co w trawie piszczy?


                 Wakacji czas!

Lato, lato, lato czeka,
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las
A tam ciągle nie ma nas.

Już za parę dni, za dni parę
Weźmiesz plecak swój i gitarę.
Pożegnania kilka słów,

Pitagoras, bądźcie zdrów,
Do widzenia wam, canto, cantare. 
 (Ludwik Jerzy Kern)
           
Wszystko prędzej czy później dobiega końca. Świadectwa odebrane, korytarze opustoszałe, książki schowane głęboko do szuflady... Dziesięć miesięcy temu niektórzy rozpoczęli przygodę w I LO. Dla innych był to kolejny  rok licealnego rozdziału. Dziesięć miesięcy pełnych różnorodnych  uczuć, nowych znajomości,  wspomnień, które pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a także  doświadczeń kształtujących nasze osobowości. 

W imieniu swoim oraz wszystkich uczniów naszej szkoły  chcę podziękować Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom i Kolegom za  wspaniały rok. Życzę Wam, Moi Drodzy, udanych wakacji. Wypoczywajcie, relaksujcie się, pieczcie się na słonku i „ładujcie akumulatory” na kolejny pracowity rok, jaki nas czeka. Zasłużyliśmy na przerwę, korzystajmy  z niej jak najwięcej i nie zapominajmy od czasu do czasu zajrzeć na blog ;-

Co na blogu w czasie wakacji? Zwalniamy tempo, ale nie bierzemy urlopu. Co piątek ukaże się nowy post.  Będzie nam miło, jeśli nas odwiedzicie i  skomentujecie naszą pracę. Zachęcam Was też do dzielenia się w komentarzach (albo w postach)  swoimi wspomnieniami z minionego roku szkolnego. ;-)

Majka

Grafika: 
http://pu.i.wp.pl/k,NDExNjk5MDksNDY5OTYxMTg=,f,wakacje_slonko.gif

18 komentarzy:

 1. Jeszcze dobrze nie wyszłam ze szkoły a już zaczęło mi jej brakować. Przy okazji pozdrawiam Panie sprzątaczki, które w piątek uratowały mi życie.;) Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm jeśli dobrze się zastanowię to rok szkolny upłynął mi bardzo miło, a przede wszystkim szybko. Dopiero, co zaczynałam liceum a tu już skończyłam pierwszą klasę. Jak ten czas szybko mija.;c

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet w wakacje będziecie pracować. Podziwiam was blogowicze. Chwała wam za wszystkie posty.;] Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę was odwiedzał w każdy piątek. Wasze chęci i trud jaki wkładacie w pisanie postów musi zostać doceniony. Postaram się również namówić kolegów do czytania i komentowania. Pozdrawiam.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanych wakacji blogowicze.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałbym wam podziękować za wszystkie posty. Dzięki nim nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Uwielbiam wasz blog.;] Miłego odpoczynku(wyłączając piątki).;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie zapomnę pierwszego dnia w murach szkoły. Towarzysząca mi arytmia serca i groza w oczach dawały o sobie siwe znaki. Drżenie rąk oraz przerażenia, gdy pierwszy raz zobaczyłam swojego nauczyciela od PO. To na zawsze pozostanie w mojej pamięci.;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nareszcie wakacje. Jednak brakuje mi ludzi, których poznałam w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wybiera się ktoś na Węgry w te wakacje?

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla wszystkich blogowiczów, którzy pracowali tak ciężko przez cały rok szkolny. Wysiłek, który wkładacie w prowadzenie blogu jest nie do pomyślenia. Dziękuję wam za wszystkie ciekawe posty. Udanych wakacji.;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nareszcie wakacje i wolność.;D

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę wszystkim blogerom udanych wakacji oraz pragnę wam podziękować za udostępniane posty. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziesięć miesięcy... Jak to mało!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję Wam wspaniali blogerzy, opublikowaliście 123 posty (jeśli dobrze liczę). To baaardzo dużo. Włożyliście w prowadzenie blogu wiele pracy, ale efekt jest imponujący.

  OdpowiedzUsuń
 15. Będę wpadać na blog i komentować każdy post, obiecuję. Tymczasem życzę wszystkim udanych wakacji, dni spędzonych w gronie swoich przyjaciół i rozkoszowania się wolnym czasem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Miniony rok minął mi bardzo szybko. Wiele się działo zarówno w szkole, jak i w moim życiu. Jeśli chodzi o szkołę... Cieszę się, że miałam okazję poznać tylu nowych, wspaniałych ludzi. Chyba głównie chwile spędzone z moją kochaną klasą będę wspominała najchętniej.

  OdpowiedzUsuń
 17. Opiekunka blogu9 lipca 2013 01:29

  Pragnę podziękować moim wspaniałym dziennikarzom z klasy I f za rok współpracy. Bez nich nie byłoby tak dobrego i ciekawego blogu. Czasami marudziłam, ale to wszystko z myślą o dążeniu do doskonałości. Dziękuję też za komentarze. Życzę wszystkim miłego wypoczynku, a także dalszych ciekawych pomysłów literackich. Zapraszam również do komentowania wakacyjnych postów.
  Pragnę też podziękować piątce blogerów z klasy I a, a także całej klasie, która chętnie i życzliwie komentowała posty.
  Wspierała nas także trójka pozytywnie zakręconych matematyków z II a, przysyłając swoje posty na blog.
  Na naszym blogu pisała też MagMiel, uczennica klasy III d - już absolwentka. Życzę jej dostania się na wymarzone dziennikarstwo.
  Miłych wakacji życzę również wszystkim naszym czytelnikom i zapraszam do dalszego śledzenia naszej pracy. Wypoczywajcie wszyscy i wracajcie do szkoły z nowymi pomysłami.

  OdpowiedzUsuń