1 lutego 2013

Co w trawie piszczy?  PRZEGLĄD MŁODYCH TALENTÓW


Jesteś utalentowany…
A talent to… coś nieprzeciętnego.
(Borys Pasternak)

Szanowni Blogerzy.

Pozwoliłam sobie na zwrócenie się do Was w ważnej dla naszej szkoły sprawie. 1 marca odbędzie się w szkole Przegląd Młodych Talentów. W auli będzie można zaprezentować swój talent, umiejętności, przedstawić pasję czy hobby. Nie jest to impreza przeznaczona tylko dla osób obdarzonych talentem artystycznym – śpiewających, grających i recytujących. Formuła przeglądu jest znacznie szersza. Można zaprezentować szkolnej publiczności to, czym naprawdę się interesujecie.

Zwracam się do Was, ponieważ na szkolnym blogu uczniowie piszą o swoich najróżniejszych zainteresowaniach. Zdobądźcie się na odwagę i zgłoście się na Przegląd Młodych Talentów. Można przecież przygotować wystąpienie, prezentację, pokaz. Wierzę w Waszą pomysłowość.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce konkursy jest zamieszczony regulamin i karta zgłoszenia, którą należy wydrukować, wypełnić i oddać do Przewodniczącego SU lub opiekunów SU jeszcze przed feriami.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu bloga, którego jestem wierną czytelniczką.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Grafika:  własna

3 komentarze:

 1. Dziękujemy za wierne czytelnictwo naszego bloga oraz miłe słowa.
  Mamy nadzieję, że do konkursu zgłoszą się tłumy młodych talentów, których z pewnością w naszej szkole nie brakuje.
  Zachęcamy do dalszych publikacji na naszym blogu aktualności z życia szkoły :)
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pochwalam pomysł. Takie konkursy to nie tylko świetna okazja, aby zaprezentować swoje talenty, ale również sposób, aby pokonać nieśmiałość i nabrać pewności siebie.
  Kto wie, może dla niektórych konkurs ten okaże się pierwszym krokiem do aktorskiej lub muzycznej kariery.

  OdpowiedzUsuń
 3. To świetny pomysł!Zachęcam Was, będzie wspaniała zabawa i pokaz nietuzinkowych talentów.:) Może właśnie ten konkurs da Wam pewność siebie i sprawi, że uwierzycie we własne możliwości! Takich doświadczeń nigdy za wiele :D

  OdpowiedzUsuń