11 stycznia 2013

Co w trawie piszczy?         Poloneza czas zacząć!Miło szaleć, kiedy czas po temu.
(Jan Kochanowski)
                                         

Ubiegły tydzień był dla maturzystów naszego liceum czasem szalonym, pełnym stresu i przygotowań. Jako pierwsi w Zamościu bawili się na balu studniówkowym. Wydarzenie miało miejsce w minioną sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pięknie udekorowana sala, wspaniałe kreacje, wymyślne fryzury. Studniówce przewodził motyw „retro” (ozdoby w kolorach: czarnym,  czerwonym i perłowym oraz fotografie z „Ojca chrzestnego”).

Bal rozpoczęło wystąpienie byłego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Jakuba Łysejki. Maturzyści usłyszeli też uroczyste przemówienie Pana Dyrektora Zygmunta Kamińskiego. Jego słowa skierowane do młodzieży wyrażały dumę i zadowolenie. Zawierały refleksję na temat dorosłego życia i pragnienie, aby młodzi ludzie godnie reprezentowali naszą szkołę w kolejnych etapach życia. 
Taki bal zdarza się tylko raz w życiu. Pamiętajcie w przyszłości o chwilach takich jak ta, by nie zagubić ich w pośpiechu codzienności i w pogoni za czymś, co jest mało ważne. Bo w życiu najważniejsze jest samo życie, drugi człowiek, uczucia, chwile, które za moment będą przeszłością, oraz ciepło, które dajemy i otrzymujemy w zamian. 

Następnie uczniowie zaprezentowali się w narodowym tańcu-polonezie, który rozpoczął tę wyjątkową noc. Obecni mogli też podziwiać walca w wykonaniu wychowawców i wychowanków poszczególnych klas. Studniówka upłynęła w miłej, pełnej radości atmosferze. Tańczono do białego rana.

W imieniu maturzystów chcielibyśmy serdecznie podziękować Dyrekcji  i Nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, a także Rodzicom za obecność i wspólne przeżywanie z nami tego wyjątkowego balu. Dziękujemy też kolegom z Samorządu Uczniowskiego. Wdzięczni jesteśmy organizatorom, kierownictwu Ośrodka Sportu i Rekreacji, wszystkim kamerzystom i fotografom, którzy sprawili, że studniówka na długo pozostanie w naszej pamięci.
A teraz Drodzy Koledzy do nauki, bo za pasem matura! Powodzenia!

MagMiel

Grafika
http://www.glospolski.narod.ru/21/21.jpg
zdjęcie własne

17 komentarzy:

 1. fajny post. fajne zdjęcie. ogólnie studniówka fajna;D chciałabym jeszcze raz wrócić do tamtego dnia. jedyna taka wspólna, licealna impreza- super udana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Było sporo stresu, ale opłacało się. Polonez wyszedł super!

  OdpowiedzUsuń
 3. wyjątkowe przeżycie, dziękuje wszystkim za udaną impreze

  OdpowiedzUsuń
 4. MagMiel spisałaś się na medal! ;)a studniówka magiczna ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post MagMiel :)Studniówka była wspaniała. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super artykuł, i studniówka była bardzo udana ;) dołączam się do podziękowań dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja chcę jeszcze raz!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. W pewnym sensie jest to wyróżnienie dla uczniów 1 LO, w końcu tym balem, jako pierwsi uroczyście otworzyli okres studniówek w Zamościu. Myślę, że zachowali się wzorowo i godnie reprezentowali swoją szkołę. Świadczy o tym nie tylko polonez (który zresztą wyszedł idealnie), ale także późniejszą wesołą i stosowną zabawą w zgranym towarzystwie. Gratuluję wszystkim ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. "...Bo w życiu najważniejsze jest samo życie, drugi człowiek, uczucia, chwile, które za moment będą przeszłością, oraz ciepło, które dajemy i otrzymujemy w zamian.” O to, to.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny post MagMiel:) Mam nadzieję, że studniówka wszystkim na długo pozostanie w pamięci. Było wspaniale:D

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuje wszystkim za udaną studniówkę.:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oooj zapamiętamy ją na dłuuugo ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspomnienie na całe życie. Było fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. W takim razie ja nie mogę się doczekać swojej za 2 lata. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Było bardzo fajnie. Szkoda że to juz za nami. Ale to dopiero początek naszego dorosłego życia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Studniówka była bardzo udana, szkoda że już minęła. Mam jednak nadzieję, że pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo udany bal, który każdy z nas ma tylko raz w życiu. Dziękuję za wspólną zabawę:)

  OdpowiedzUsuń