5 grudnia 2012

Co w trawie piszczy?

      Wosk ci prawdę powie!


Dziś cień wosku ci ukaże,
co ci życie niesie w darze.
(przysłowie ludowe)


A jednak! Szkoła nie tylko potrafi  zamęczać sprawdzianami i kartkówkami! Czasami  też organizuje coś dla rozluźnienia atmosfery. Już po raz drugi mogliśmy się spotkać na słynnym wydarzeniu DRUM LIVE ACT - Party Hard, czyli krótko mówiąc, na szkolnej imprezie. O  wydarzeniu można  się było dowiedzieć nie tylko z plakatów na korytarzach, ale też ze znanego wszystkim  dobrze facebooka.

Aby wziąć udział w dyskotece, nie musisz spełniać szczególnych wymagań. Wystarczy,  że jesteś uczniem naszego liceum, masz legitymację szkolną i do metalowego pojemnika przy wejściu wrzucisz 2 zł. To nie jest majątek! Czasem więcej pieniędzy wydajesz w szkolnym automacie czy sklepiku.

I tak nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czwartkowy wieczór. Jak nigdy, wchodziłeś do budynku szkoły zadowolony, a idąc korytarzem czułeś się jak król parkietu. Nie lubisz tańczyć ? To nic! Wszystko jest tak zorganizowane, że na pewno nie będziesz się nudzić!  Masz dość skomplikowany gust muzyczny?  To żaden problem dla Kubbano, który dla każdego znajdzie dobrą muzykę. Boisz się, że w piątek nauczyciel od matematyki będzie Cię zadręczał przy tablicy ? Dla obecnych na imprezie szkoła przewidziała coś, o czym marzy każdy z nas na co dzień - nikt nie może cię pytać ! A jeżeli  myślisz: „nie przyjdę, bo nie mam w co się ubrać’’, to od razu ci mówię : daj spokój ! Wystarczą  zwykłe dżinsy i koszulka.  O to, że na następny dzień nie będziesz mógł wstać do szkoły, też nie musisz się martwić. Impreza kończy się przed godziną 22.

To była już druga dyskoteka w tym roku szkolnym i muszę powiedzieć, że nie jest porównywalna ze szkolnymi dyskotekami w gimnazjum, gdzie każdy podpiera ściany, a w tle słychać  disco polo i czujesz się jak na weselu w remizie. Kontynuując akcję szkolnych kawiarenek, tym razem klasa 2 g  zadbała o to,  aby w trakcie andrzejkowego szaleństwa nikt nie czuł się głodny i spragniony. Były pyszne ciasta i napoje.

Organizatorzy z Samorządu Uczniowskiego zadbali też o wierność tradycji ,  była więc  możliwość skorzystania z wróżb andrzejkowych. Oj lał się wosk i układał w różnorodne kształty! Jednej wywróżył miłość, drugiej podróż, jeszcze innej karierę. Pochwal się i ty w komentarzach, co cię czeka  - świadectwo z paskiem czy ekscytująca znajomość z przystojniakiem, którego wypatrzyłaś na korytarzu szkolnym.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu, ale przede wszystkim naszym Nauczycielom i Rodzicom, i niecierpliwie czekamy na kolejną dyskotekę.

Ola
 
Grafika:
http://4.bp.blogspot.com/-flSBUEVB6oo/VHokAps9o0I/AAAAAAAAAPY/FyHc-e4Uejs/s1600/3.jpg

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza