21 grudnia 2012

Co w trawie piszczy?

 
Bożonarodzeniowe życzeniaMaleńka miłość w żłobie śpi
Maleńka Miłość przy Matce Świętej
Dziś cała ziemia i niebo lśni
Dla tej Miłości maleńkiej 
(Eleni)


Moi Drodzy!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałabym – w imieniu wszystkich redagujących blog – złożyć życzenia naszym czytelnikom. Spróbujmy odnaleźć w tych kilku grudniowych dniach prawdziwą magię świąt. Sprawmy, by noszone w sercu wspomnienia radości, jaką dało nam ubieranie choinki, czy zapachu przygotowywanych potraw, stały się żywe na nowo. Niech wraz z dźwiękiem kolęd, na wszystkie strony świata niosą się serdeczne uśmiechy. Niech czas spędzony z bliskimi stanie się ważniejszy, niż ciasto stojące na stole. Święta to czas niezwykły, ponieważ właśnie wtedy, wraz rodzącym się Chrystusem, możemy na nowo odrodzić nasze serca. Zatroszczmy się, by w tym szczególnym czasie nikt nie był samotny i smutny. Zechciejmy też obdarować się wzajemnie ciepłem i radością z przebywania z najbliższymi, nie tylko prezentami pod choinką. Życzę nam wszystkim, abyśmy wśród komercyjnej fali wyścigów po supermarketach, potrafili odnaleźć prawdziwego ducha świąt,  i abyśmy dostrzegli w tych wyjątkowych dniach coś więcej, niż tylko pływającego w wannie karpia.

Spokojnych, radosnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia! ;)

Majka
 

Grafika: 
https://lh3.googleusercontent.com/-KFyUH1NUH2I/UQ3qO1Wi0pI/AAAAAAAAlKk/L1QSV5OJUesaTe5wBpb5F8zM-C62nUO5gCHM/s640/Stryjenska-Zofia-3.jpg

2 komentarze:

  1. Wam również pięknych Świąt, inspiracji i twórczych refleksji w Nowym Roku. Wykonujecie świetną pracę. Nie przejmujcie się, że być może nie zawsze dostrzeganą. Masy rzadko poszukują rzeczy naprawdę wartościowych. Trzymajcie tak dalej. Jesteście potrzebni!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy bardzo za motywujące słowa. Miło przeczytać, że w internetowej otchłani są czytelnicy, którzy zaglądają do nas i doceniają naszą pracę. :)

    OdpowiedzUsuń